Kolekcje

Winter 2021 Campaign – relacja z eventu

magiczna sceneria - stylizacje białe damskie

Zima to magiczny czas, dlatego świętuj każdą wolną chwilę…, bo celebrowanie życia nie wymaga specjalnych okazji! Każdy z nas ma swój ulubiony sposób na spędzenie wolnego dnia – na śnieżnych szaleństwach czy na miłym spotkaniu z rodziną i przyjaciółmi. Winter Blush to zimowa kolekcja rozpoczynająca sezon na ciepłe kurtki i otulające akcesoria, które możesz założyć na stok narciarski. Nie zabrakło także stylizacji w imprezowym klimacie, bo celebrować codzienność możemy na wiele sposobów!

Projektanci MOHITO skupili się na stworzeniu nowego spojrzenia na kolekcję zimową. Zaprojektowali wygodne, praktyczne, ciepłe i niezwykle komfortowe w noszeniu stylizacje, a zarazem zadbali o to, aby było kobieco i seksownie. Dzięki mocnym kolorom takim jak róż i fiolet, cała kolekcja jest bardzo wyrazista, co podkreśla indywidualność każdej z nas. Nowością są puszyste dodatki – torebka i buty wykonane z imitacji futra to totalny must have na zimę.

Winter Blush to kolekcja przeznaczona dla odważnych kobiet pragnących wyrazić swój charakter i osobowość poprzez modę. Niezwykła kolorystyka, fantazyjne wycięcia, oryginalne połączenia faktur i fasonów sprawiają, że patrząc na nową kolekcję MOHITO marzy się spontaniczna, zimowa wyprawa w nieznane.

2 grudnia odbył się event promujący Winter 2021 Campaign. Na Mysiej 3 w Warszawie spotkało się wiele celebrytek i influencerek, które poznały bliżej kolekcję. Było bardzo zimowo…, ale także kolorowo!

Poniżej znajdziecie relację fotograficzną z tego wydarzenia.

Influencerki były ubrane w stylizacje z najnowszej kolekcji!

Na evecie pojawiły się: Karolina Pisarek, Ola Nowak, Ada Fijał, Anna Skura, Justyna Nowak, Sandra Kubicka, Dominika Wysocka, Aleksandra Skubis, Karolina Płocka, a także redakcje prasowe i online.

Czytaj także

baner logomania
baner torebki na co dzień
baner ubrania do pracy