Kolekcje

Autumn Aura INFLUENCER MEET-UP

jesienny baner - autumn aura

Tej jesieni wracamy do codzienności, choć odmienionej. Znów spędzamy czas poza domem — w kawiarni, w biurze czy na spacerze. Musimy na nowo odnaleźć się w sytuacjach społecznych, ale jak to zrobić ze śmiałością? Tego dowiedziały się kobiety, zaproszone przez nas na INFLUENCER MEET-UP! Zobacz relację z tego wydarzenia.

Autumn Aura INFLUENCER MEET-UP odbył się w czwartek 23 września w jednej z warszawskich restauracji. Na wydarzenie zostały zaproszone influencerki, które inspirują kobiety, swoją siłą i sensualnym stylem. Takie spotkanie pozwoliło nawiązać wszystkim uczestniczkom wartościowe kontakty oraz wymianę własnych, kobiecych doświadczeń. Była to idealna okazja do dyskusji o tym, jak najlepiej dać wyraz swej pewności siebie.

Naszymi prelegentkami były:

Aga Wilk make-up artist, pokazała, jak stworzyć naturalny makijaż rozświetlający,

Barbara Łubko stylistka, przedstawiła nową kolekcję MOHITO,

Barbara Pasek prezenterka, która opowiedziała kobietom o tym, jak spełniać swoje marzenia i o byciu autentyczną w sieci.

W czasie spotkania można było spotkać wiele influencerek m.in.: Olę Nowak (@ola_nowak) , Justynę Nowak (@justinowakxxx), Karolinę Malinę (@karolina.malina), Julię Borawską (@julieborawska), Anitę Sikorską (@royczykova), Małgosię Guzowską (@malgosiaguzowska), Adriannę Daniel (@adrianna_daniel), Basię Kszubę (@bu.sia), Kasię Osipowicz (@osipowiczka), Wiktorię Czajkowską (@victoriaczajkowska), Aleksandrę (@olczaaaaa) oraz Iwonę (@pivonia) i wiele innych inspirujących instagramerek.